Uygulama Atölyesi

Uygulama Atölyesi

Uygulama Atölyesi

Dershanede uygulama atölyesi, öğrencilerin derslerini daha iyi anlamalarına yardımcı olmak amacıyla yapılan bir eğitim türüdür. Bu tür bir atölye etkinliğinde, öğrenciler dersleri teorik olarak öğrendikleri konuları pratik olarak uygulama fırsatı bulurlar. Bu sayede öğrenciler derslerini daha iyi anlar ve konuları daha iyi kavrayabilirler.

Detaylar

Hızlı Okuma

Hızlı Okuma

Etimesgut Finalistler Vip Kurs Merkezinde verilen hızlı okuma kursları, öğrencilerin okuma hızlarını artırmasına yardımcı olarak ders ve sınav performansını iyileştirebilir. Hızlı okuma, sınavlar sırasında öğrencilerin

Detaylar

Motivasyon Seminerleri

Motivasyon Seminerleri

Etimesgut'un en iyi dershanelerinden biri olan Finalistler VIP Kursta öğrencilere verilen motivasyon seminerleri, öğrencilerin sınav başarılarını artırmak için çok etkilidir. Bu tür seminerler, öğrencilerin kendilerine güvenlerini artırmasına

Detaylar

Sınav Teknikleri

Sınav Teknikleri

Finalistler VIP Eğitim Kurumumuzda vermiş olduğumuz etkili sınav teknikleri sayesinde, öğrencilerimizin sınav performanslarını arttırırız. Bunlar arasında: Ders çalışma tekniği:

Detaylar

Rehberlik Seminerleri

Rehberlik Seminerleri

Finalistler VIP Eğitim Kurumu olarak rehberlik seminerlerini önemsiyoruz. Ve bu seminerlerin öğrencilerimize sınava hazırlık sürecinde ve sınav esnasında pek çok fayda sağladığını gözlemliyoruz.

Detaylar