Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi - 2023

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi - 2023

Etimesgut Dershaneleri içinde verdiği eğitimle öne çıkan Finalistler Vip Dershane yeni bir etkinliğe imza atarak, okuma hızını ve soru çözme becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler ve dışardan katılım sağlamak isteyenler için özel kurs imkanı sunuyor.

13 Şubat 2023 tarihinde başlaycak kursumuza;

Kurum İçi Katılım Ücreti 800 TL,
Kurum Dışı Katılım Ücreti 1000 TL,
Anlayarak Hızlı Okuma Kitabı 60 TL
olacak şekilde fiyatlandırma yapılmıştır.

Alınan bu kurs sayesinde yeni nesil soruları daha hızlı anlamaya ve çözmeye odaklanılacak hafıza teknikleri, üç boyutlu düşünme yöntemleri kullanılarak dikkat dağınıklığı azaltılacaktır.

Bu özel yaklaşım sayesinde öğrencilerin okuma ve soru çözme hız 3-4 katına çıkarabilmektedir. Ayrıca, öğrencilerin ders materyallerini daha etkili bir şekilde anlamalarına ve hatırlamalarına yardımcı olmaktadır.

Etimesgut bölgesinin lider eğitim kurumlarında olan Finalistler Vip Dershane, kaliteli eğitim ve öğrenme tecrübesi sunmak için uzman eğitim kadrosu ve son teknolojik araçlarla donatılmış, kütüphane ortamıyla modern bir ortam sunuyor. Öğrenciler, becerilerini geliştirmek için zengin bir içeriğe ve uygulamalı çalışmalara erişebiliyor.

Her biri konularında uzman eğitmenler tarafından verilen dersler, öğrencilerin başarılarını ve motivasyonlarını arttırmak için tasarlanmıştır. Finalistler Vip Dershane, öğrencilerin amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için her adımda onları destekliyor.