Finalistler Vip'de vermiş olduğumuz birebir özel etütler

Finalistler Vip'de vermiş olduğumuz birebir özel etütler

Etimesgut Ahi Mesut mahallesinde vermiş olduğumuz birebir özel etütler, özel çalışma programları ile bölgenin en disiplinli ve etkili öğretme sistemini Finalistlervip Eğitim Kurumumuzda bulabilirsiniz.

Özel etütler, özel bir ders üzerinde yoğunlaşan ve genellikle bir öğrencinin zayıf olduğu yerlerde seçtiği bir çalışmadır. Özel etütler, öğrencinin öğrendiği konuyu daha iyi anlamasını ve derinlemesine araştırmasını amaçlar ve bu çalışmalar öğrencinin kendi ilgisi ve öğrenme stilleri doğrultusunda yapılır ve genellikle bir öğretmen veya rehber öğretmeni tarafından yönlendirilir. 

Özel etütlerde, başarılı ve iyi bir öğretmen öğrenciyle aşağıdaki adımları takip etmelidir:
 

Ders seçimi: Düzey belirleme sınavları ile Öğrencinin, yetersiz olduğu ve eksiklerinin olduğu konular öğretmen tarafından tespit edilir.

Öğrenme stratejisi belirleme: Öğrencinin, konuyu anlamasına yönelik öğrenme stratejisi belirlemelidir.

Çalışma aşaması: Öğrenci, konu hakkında yeterli bilgiyi aldıktan sonra, Öğretmen gözetiminde soru çözme aşamasına geçmelidir.

Özel etütler, öğrencinin kendi öğrenme sürecini yönetmesine ve öğrenme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Öğretmen gözetiminde yapılan çalışmalarla öğrenci hızlı bir gelişme gösterir. Finalistler Vip Eğitim Kurumları olarak Etimesgut Ahi Mesut Mahallesinde vermiş olduğumuz birebir etütler, özel çalışma programları , deneme sınavları , düzey belirleme sınavları ile öğrenciyi rakiplerinin önüne çıkartıyoruz.